BEYİN SİZ -2-

 

308816_10150365360829518_540094517_8033539_1023600793_n

Her birimiz olumsuz bir derin deneyimin etkilerini yıllarca taşıyabiliyoruz. Bedenimizin yaşam kaynağı enerji, meridyen adı verilen enerji kanallarıyla bedene yayılıyor. Meridyenlerin kendileri de esasen bir enerjidir. Tüm sistemlerimiz bu enerjiyi kullanıyor.

Enerjinin sürekli ve düzgün aktığı, yüksek olduğu anlar bizim her bakımdan sağlıklı olduğumuz zamanlardır.

NLPBUS©  FORMATLAMA ile beynimizde neler oluyor? Geçmişin negatif etkileri siliniyor.

NLPBUS©  EFT ile beynimizde neler oluyor? Korkuların, endişelerin, fobilerin ve istenmeyen alışkanlıklarından kurtuluyorsun.

Bizi durduran gerileten ilerlememizi engelleyen ne varsa onlardan kurtuluyoruz. Beynimizdeki yanlış kodlanmış olguları silerek, değiştirerek olumsuz enerjiyi boşaltıyoruz.

Görüldüğü gibi insan beyni formatlanabiliyor ve ona yeni bir yazılım yüklenebiliyor. Yaşadığımız bir travmanın olumsuz bir olayın anısını, blokajını bedenimizden atarak enerji kanallarını açabiliyoruz.

Sizlere neleri anlatmak istediğimi söyledim. Anlattım. Sonra da neleri anlattığımı anlattım. Artık veda zamanı ağzımızdan çıkan kelimeler zihnimizde resimler yaratır bizde onları yaşarız!

Korkular ve şüpheler, rutin beyin yollarını derinleştirmekten ve bir şekilde hayatını güçleştirmekten başka bir işe yaramaz.

Artık bu tür düşünceler aklına gelirse hemen; iptal-iptal diyecek formatlanmış bir beynin sahibisin. Onları yok sayan, rutin yollara giden kapıları kapatan bir yazılıma sahipsin!Düşündüğün her şeyin fiziksel bir sonucu olduğunun farkında olan bir programa sahipsin. Buna göre olumlu düşünen, kötü alışkanlıklarını bırakıp seni hayallerine ve hedeflerine doğru yönelten mükemmel bir bilgisayara sahipsin…

Son bölümden hemen sonra her an beyninizden bir mail alabilirsiniz.

Brain <frontalcortex@….com>

2 Eylül (az önce)

Kime: bana

“beyin  SİZ”

Kitabın sonunda karmaşa içerisinde çözümü önceden görebilen bir BEYİN’ e sahip oluyorsun! 

Kendi alanında mükemmelliği yakalama ve versiyonunun en iyisi olmanın yollarını açan bir beynin sahibisin. Hayatının yönetmeni olarak yaptığın ya da yapmadığın her şeyin sorumlusu artık sensin!

Çünkü beyin SİZSİNİZ.

 

Bahtiyar KÜRKLÜ

NLP Master Trainer / Professional Coach /Brain Mapping Specialist

 

 

http://nlpbus.com/

Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir