Beyin SİZ haber bülteni

photo (1)

Fizik dalı öğretim üyesi, öğretmeni, NLP ve Koçluk eğitmeni,

Bahtiyar Kürklü; Kuantum fiziği, NLP teknikleri ve Psiko Kinesiyoloji disiplinlerinden yararlanarak oluşturduğu, özgün tekniklerle ‘Beyin SİZ’ kitabında beynimizi formatlayıp yeni ve gelişmiş bir program yüklemeyi anlatıyor.

Kuantum fiziği alanında çalışmaları olan Bahtiyar Kürklü, beyni yenilemenin yepyeni formüllerini “Beyin SİZ” kitabında anlatıyor.
Kürklü daha önce çıkan kitapların aksine sadece beyni boşaltmayı değil, aynı zamanda üzerine yeni ve daha gelişkin bir program yüklemenin formüllerini de veriyor.
BeyinS İZ beyne hak ettiği değeri veren bir kitap. Beynin çalışma ilkelerini öğrenerek karmaşa içerisindeyken bile, fark edilmeyen çözümleri sakince görebilen birisi olabilirsiniz. Beyni etkin kullanma becerilerine sahip olarak; yaratıcı, hızlı, kolay ve kalıcı bir öğrenme yeteneğine kavuşmak isteyenler de bu kitaptan yararlanabilir.
Okuma süresince, beyninizi müthiş donanımlara sahip bir bilgisayar olarak kabul edin ve onu NLPBUS© Nöral Format uygulamasıyla formatlayıp, gelişmiş bir yazılım yükleyin. EFT, EMDR, DHE, PİKİ ve NLP’nin NLPBUS©uyarlamalarını, egzersiz programı gibi kabul ederek okuyun. Mümkünse o gün, o an kendinize uygulayın. Bu tekniklerle, sorunlara neden olan zihinsel programlarınız formatlanmış olacak. En önemlisi de yeni yazılım sayesinde hayatınızın başrolünde siz olacaksınız.

Kitabın en büyük faydası olumsuz nöral ağa bağlı otoyolun artık kullanılmaması. Bunun sonucunda, sizi olumsuzluklara götüren oto yol, yedek bir patikaya dönüşüyor. Sizi sınırlayan zehirli inançlarla bu kitap sayesinde vedalaşıyorsunuz!

 

Article Global Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Eli Pets

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>