Hakkımızda

Fizik dalı öğretim üyeliğinden sonra, Ankara dershanelerinde fizik öğretmenliği ile Ankara ve İzmir’de özel öğretim kurumları sahipliği yapmıştır. Seçkin dershane ve yayın evlerince   yayınlanmış fizik kitapları bulunmaktadır.

Düşünce tarihi dergisinde, Kuantum Fizik alanında makaleleri, değişik dergi ve gazetelerde inceleme araştırma yazıları ile şiirleri yayınlanmıştır.

Uluslar arası NLPTA sertifikalı NLP uzmanı olan NLP Master Trainer, Bahtiyar KÜRKLÜ  aynı zamanda,  Brain Mapping Specialist (Zihin haritalama uzmanı) olarak ta çalışmaktadır.  

Kendi kurumlarındaki NLP uygulamalarından sonra NLP uzmanı ve Professional Coach

olarak Ankara vizyon dershanesi ve vizyon yayıncılık ile Ankara Birkent dershanesi ve Birkent yayıncılıkta NLP ile başarı çalışmaları yapmıştır.

Ankara Karizma dershanelerinin sponsorluğunda; Ankara liselerinde ve Bir dershanelerinin zincir kurumlarında onların sponsorluğunda, Türkiyenin değişik il ve ilçelerindeki Okul Ve Kolejlerde beyni etkin kullanma ve düşünce süreçleri seminerleri vermiş, kurumsal başarı ve verimlilik  eğitimi ile buralardaki rehberlik ve psikolojik danışmanlık  servislerine  detoks  çalışmaları uygulamıştır.

Ayrıca BJK  TV‘de;  NLP  ve  NLP ile beyni etkin kullanma, Spor kulüpleri ve sporcular için başarı programları hazırlamıştır. 

Uzmanlık alanı FİZİK,  NLP ve COACHİNG   olan  Bahtiyar KÜRKLÜ; NLPBUS©Nöral Format uygulaması ile beyni formatlayıp, NLPBUS©Nöral Programming uygulaması ile gelişmiş bir yazılım programının beyne nasıl yüklenildiğini ve beyni etkin kullanma tekniklerini anlatan “beyin SİZ” kitabının da yazarıdır.