Kanser’ den kurtulmak mümkün – Kanser senden korkmuyorum

1545123_832523550094356_1826564111485653254_nKanser de aslında beyinde işleyen biyolojik programların bir sonucu. Bu süreci anlamamız, anladığımız şeyi daha iyi kontrol edebilmemiz için, söyleyeceklerimi biraz uzun tutacağım. Çünkü anladığımız kontrol edebildiğimiz şeyden korkmaz ona hükmedebiliriz.

Öncelikle tedavide tıbbi süreci uygulayalım ve ona inanalım. Sonrada sana özgü uygulamaları belirleyip onları uygulayalım. Bu uygulamaların süren tedavine hiç bir olumsuz etkisi yoktur. Böylece güzel günlerin önünü açalım. Bu hastalıktan korkarsan senden uzaklaşmayacağını bilmelisin. Batı tıp yöntemlerine ek olarak önerilerimi uyguladığında kesinlikle  sağlığına eskisinden de iyi olarak döneceğine eminim.

Kanser kan dolaşımı ve lenf sistemiyle yayılıyor. Peki çevremize bakalım kalp kanseri olan var mı? Yok değil mi? Yok. Peki neden kanser kan dolaşımından yayılıp ta kanın en çok geçtiği kaynakta yani evi olması gereken yerde yok. Çünkü damar kanseri de rastlanan bir durum değil.

Yani bilinçaltımızın verdiği ilkel tepkiler, başlattığı ilkel biyolojik programlar enerji akışının olduğu tıkanıklığın bulunmadığı sistemlere sevginin kaynağına yerleşebilme olanağını bulamıyor.

Kanseri içinde su bulunan ve alttan ısıtılan bir kap  düzeneğine benzet. Ateşi söndürmek, ısıyı düşürmek için dışardan kimyasallar veriyorlar. Düzeneği söküp alıyorlar. Düzeneğe ateş düşürücü ışınlar uyguluyorlar. Hepsi için yerine göre evet diyorum. Bizde kaynağa ulaşıp ateşi düşürelim ama sonrada ateşi yok edelim.

Çevre faktörleri, sigara radyasyon alkol vb dışında kanseri başlatan beynimizdeki ilkel programlar. Bunlar beynimizin kapasite art tırım çabalarının bir sonucu. Bilinçaltımız iyi niyetle bir tehdit’ e karşı bu sağ kalım programını başlatıyor. Ama bunu abartarak yaptığı için kontrolsüz hücre çoğalmasına neden oluyor. Bazen de program takılı kalıyor. İyi niyetle başlayan süreç kötü bitiyor.

Etrafımızda hepimizde kanser var. Hatta sağlıklı olanlarımızda bile var. Bireyin zayıf anını bulduğunda harekete geçen,  ateşi yeniden yakabilecek  beynin yama programları var. Yöneticiye yani beyne sağ ol ben iyiyim diyelim ki iyiliğimize sandığı ilkel sağ kalım programları dediğimiz olumsuz programları yeniden başlatmasın.

Kanser tümörün ilk başladığı organa bağlı olarak sınıflandırılıyor. Kan yoluyla civar dokulara da yayıldığı düşünülüyor. Yani metastaz yapıyor. Kurtuluş yüzdeleri günümüzde çok büyük oranlara getirilmiş durumda. Bunun için üç yöntem uygulanıyor. Bunlar; Ameliyat – Işın ve İlaç tedavileri Ama ben bunlara ek olarak 4. bir yöntemi süreç içinde uygulayalım istiyorum.

Bir rüya gördüğünü düşün korkup kaçıyorsun. Çok hızlı koşmalısın ki yakalanmamalısın. Bunun için beyin hemen kalbine hızlı çalış komutunu veriyor. Sonra akciğerlere kapasiteni arttır komutunu veriyor. Tehlikeyi atlatıyorsun.

Şimdi akciğerlerinde kanında fazladan hücrelere sahipsin, bu kez beyin bunları yok etmek için komut verecek, sence ne desin?

Kanın içinde hangi hücreler yok edilecek ve nasıl tanısın?

Peki ya tehdit geçmedi diye düşünüyorsan beynin ne yapsın? Akciğerler  hücre    arttırımına devam etsin derdi değil mi?

Program hep hücre çoğalması yaparsa akciğer ne yapsın?

Bütün bunlar iyi niyetli ama kansere neden olan programların  sonuçlarıdır.

Beynine: ben tehlike altında değilim iyiyim, evrensel güce, tanrıya  şükrediyorum, ben değerliyim ve yeterliyim de.Sevdiklerime ve kendime güveniyorum , korkularımdan, bilerek yada bilmeyerek kodladığım olumsuzluklardan özgürleştim de. Bunları  inançla sesli , sessiz hep söyleyerek bilinçaltını inandır.  Travma temizliklerini yap.Bu süreç sonunda  iyi niyetli ama sonuçları olumsuz ilkel program durur. Tıbbi uygulamalardan fayda görürsün.

Rüyandaki tehdit; bazen bir iş, bazen sevdiğin bir yakınını kayıp, bazen geleceğe dair endişe veya yaşam korkusu olabiliyor. Bu kaygıların kaynağına inerek temizlemeliyiz. Yani NLPBUS© Nöral Format uygulaması ile beyni formatlayacağız. Beynin koruma amaçlı olarak iyi niyetle başlattığı ilkel biyolojik programı sonlandıracağız.  Yaşanan travmanın etkisini beyinden temizleyeceğiz. Böylece programı tetikleyen duygulardan kurtulacağın için tıbbi tedavi ile gelen iyileşme sürecinin devamlılığı sağlanacak.

Sonuç olarak vücudumuzun tehdit saydığı etmenlere  karşı hücre çoğaltmasının bir mantığı var yani kanser olmak ne kadar doğalsa kurtuluşta öyle.

“beyin SİZ” kitabımı okuduktan sonra sizin için yeni şeyler söyleyip yeni alternatifler sunuyorum.

Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir